ساعات کاری دکتر محمد اسدالله زاده شنبه _سه شنبه: 9:00 _ 13 صبح,17 _ 21:00 عصر    32221919-058

کلیه خدمات در این مطب دارای 3 سال گارانتی میباشد.

ایمپلنت اشترومن

ایمپلنت اشترومن

ایمپلنت اشترومن ویژگی‌های اصلی ایمپلنت دندان اشترومن چیست؟

 ایمپلنت اشترومن

ایمپلنت اشترومن سوئیسی

 

ایمپلنت دندان اشترومن بر پایه دو نکته اصلی طراحی شده است: راحتی استفاده و انتخاب آزادانه.

ایمپلنت دندان اشترومن می‌تواند برای تمامی بیماران با شرایط پیچیده پزشکی مفید باشد و از طرف دیگر امکان بکارگیری تکنولوژی‌های جدیدی مانند Roxolid و SLActive را فراهم می‌کند.

ایمپلنت دندان اشترومن انعطاف پذیری بالایی دارد و توانایی‌های آن از جهت زیبایی شناختی ثابت شده است. ایمپلنت دندان اشترومن به گونه‌ای طراحی شده است که برای تمامی بیماران، نتایج موفقیت‌آمیزی را ارائه می‌دهد. این ایمپلنت، نتایج بالینی عالی، رضایت بالای مشتریان و زیبایی فوق العاده‌ای را به ارمغان آورده است. علاوه بر این، بکارگیری تکنولوژی‌های جدید  Roxolidو SLActive در ایمپلنت دندان اشترومن توانسته است سطح تهاجمی بودن استفاده از ایمپلنت دندان را کاهش دهد و موفقیت درمان و قابلیت پیش بینی نتیجه درمان را بالا ببرد.

 

کاهش تهاجم

در ایمپلنت دندان اشترومن با بکارگیری ماده Roxolid امکان تولید ایمپلنت‌های کوچکتر فراهم شده است و به این ترتیب میزان تهاجم کاهش یافته است.

Roxolid آلیاژی با کارایی بالاست که به صورت اختصاصی توسط کمپانی اشترومن طراحی شده است. در ساخت این آلیاژ 15 درصد زیرکونیا و 85 درصد تیتانیوم به کار رفته است. استحکام کششی بالا در کنار توانایی چشمگیر برای پیوند ایمپلنت با استخوان، میزان تهاجمی بودن ایمپلنت دندان را تا حد زیادی کاهش داده است. ویژگی‌های منحصر به فرد Roxolid در کنار امکان استفاده از آن در ایمپلنت‌های با قطر کمتر یا کوتاه‌تر، نرخ موفقیت درمان و اعتماد بیماران را بیشتر می‌کند. اهمیت این ماده زمانی پر رنگ‌تر می‌شود که می‌توان با استفاده از ایمپلنت‌های کوچک Roxolid نیاز به بازسازی استخوان را کاهش داد.

موفقیت درمان

سطح SLActive در ایمپلنت دندان اشترومن حتی در نواحی در معرض خطر هم قابلیت پیش بینی نتیجه درمان، دوره درمان کوتاه‌تر و احیای بهتر استخوان را فراهم می‌کند.

SLActive یک سطح کارآمد تولید شده توسط کمپانی اشترومن است که توانایی بهبود سریع را به ارمغان می‌آورد. تحقیقات اخیر عملکرد مطلوب سطح SLActive را حتی در شرایط پیچیده پزشکی تایید کرده است. از شاخصه‌های مهم SLActive می‌توان به افزایش قابلیت پیش‌بینی نتایج درمان و تسریع روند پیوند ایمپلنت با استخوان اشاره کرد.

زیبایی بیشتر

لحاظ نمودن ویژگی‌های بافت نرم در ایمپلنت دندان اشترومن، امکان شبیه سازی دندان طبیعی و زیبایی بیشتر را فراهم کرده است. ایمپلنت دندان اشترومن به گونه‌ای طراحی شده است که با هماهنگی مناسب با اباتمنت، در طول ایمپلنت دندان کمترین میزان صدمه را به بافت نرم وارد کند.

 

دسترسی ساده‌تر

در ایمپلنت دندان اشترومن به کمک اتصالات CrossFit و اجزای LoximTM ، دقت بالاتر و پیاده‌سازی ساده‌تر ایمپلنت دندان میسر شده است.

اتصالات پروتزی داخلی و هدایت شونده، از یک طراحی جدید و بهبود یافته بهره می‌گیرد که در تمامی شرایط، ثبات و هماهنگی میان ایمپلنت و اباتمنت را تسهیل می‌کند. مخروط 15 درجه داخلی، انعطاف پذیری بالایی را در درمان‌های پروتزی فراهم می‌کند. چهار شیار داخلی هم وظیفه موقعیت‌دهی دقیق اجزا را بر عهده دارند. بسته به قطر ایمپلنت، ایمپلنت دندان اشترومن از اتصالات CrossFit معمولی (RC) یا اتصالات CrossFitباریک (NC) استفاده می‌کند.

اجزای LoximTM امکان قرار دادن ایمپلنت را بدون نیاز به ابزار اضافی و تنها با کمک دست، فراهم می‌کند. با استفاده از Loxim می‌توان موقعیت قرارگیری ایمپلنت دندان را هم تعیین کرد. در واقع به کمک این ابزار می‌توان به شکل ساده‌تری، زاویه و مکان قرارگیری ایمپلنت دندان را مشخص کرد.

تطابق بیولوژیکی

در ایمپلنت اشترومن محافظت از استخوان کرستال به کمک Bone Control Design™ بهبود یافته است.

ایمپلنت دندان اشترومن بر اساس 5 اصل بیولوژیکی، محافظت از استخوان کرستال و ثبات بافت نرم را بیشینه کرده است: رعایت فواصل بیولوژیکی، موقعیت‌دهی مناسب سطوح زبر و صیقلی، کنترل microgapها، کنترل روند رشد و ترمیم استخوان طبیعی و انتقال مناسب نیرو از طریق طراحی ایمپلنت‌های بیومکانیکی.

 

نتایج تحقیقاتی تأیید شده

بر اساس شواهد موجود، ایمپلنت دندان اشترومن، برای تمامی شرایط پیچیده پزشکی و در مواردی که زیبایی اهمیت بالایی دارد، گزینه‌ای ایده‌آل محسوب می‌شود.

مطالب مرتبط

جهت انجام معاینه رایگان با منشی هماهنگ گردد.

سوالات خود را از قسمت تماس با ما , با ما در میان بگذارید.