ساعات کاری دکتر محمد اسدالله زاده شنبه _سه شنبه: 9:00 _ 13 صبح,17 _ 21:00 عصر    32221919-058

کلیه خدمات در این مطب دارای 3 سال گارانتی میباشد.

درباره دکتر محمد اسدلله زاده

محمد اسدالله زاده متولد شهرستان مشهد می باشد . مقاطع راهنمایی و دبیرستان را در مدارس تیزهوشان مشهد گذراند ، پس از شرکت در کنکور سراسری موفق به قبولی اولین کد آزمون سراسری یعنی دندانپزشکی مشهد شد .

دوره 6 ساله دندانپزشکی عمومی را طی 5.5 سال به پایان رساند.از سال 1379 تا سال 1384 به مدت 5 سال در شهر های اراک و سرخس مشغول انجام خدمات پزشکی بود . در سال 1384 پس از قبولی در آزمون تخصصی پروتز های دندانی و ایمپلنت در شهر مشهد ، دوره 4 ساله تخصصی را طی 3 سال به اتمام رساند و به عنوان اولین متخصص پروتز های دندانی و ایمپلنت راهی خراسان شمالی شد .

در طی این مدت جهت گذراندن دوره تخصصی پروتز های ایمپلنت راهی شهر بازل سوئیس شد و این دوره را با موفقیت به پایان رساند

جهت گذراندن دوره فوق تخصصی جراحی ایمپلنت وارد دانشکده دندانپزشکی شهر هانوفر آلمانشد و این دوره را نیز با موفقیت به پایان رساند . در طی این دوره مدتی افتخار شاگردی پروفسور سمیعی را داشت .

پس از مدتی جهت گذراندن یک دوره ایمپلنت به شهر پاریس فرانسه رفت و این دوره را نیز با موفقیت به پایان رساند.

از سال 1379 تا کنون در شهر بجنورد در دو شیفت صبح و عصر در مطب خصوصی خود مشغول انجام خدمات دندانپزشکی می باشد . در طی این مدت بیش از 40 جلسه به عنوان کارشناس رادیو و تلویزیون خراسان شمالی و بیش از 50 جلسه به عنوان کارشناس سیمای خراسان شمالی شرکت نموده است.

دکتر اسدالله زاده اولین دندانپزشکی است که کاشت ایمپلنت را در خراسان شمالی آغاز کرد و تا کنون بیش از 6000 ایمپلنت موفق ، داشته است.

دکتر اسدالله زاده متاهل هستند و همسر ایشان دارای مدرک دکترا بوده و استاد دانشگاه می باشند.

 

 

جهت انجام معاینه رایگان با منشی هماهنگ گردد.

سوالات خود را از قسمت تماس با ما , با ما در میان بگذارید.